Spustili jsme pro vás novou verzi eshopu na adrese eshop.prezza.cz!
  o nás     O nás  

O nás

 

Prezza.cz je vlajkovou lodí firmy Pevnina CZ v oblasti prezentačních systémů. Díky úzké spolupráci Pevniny s reklamní tiskárnou jsme se rozhodli nabídnout našim stávajícím i novým zákazníkům možnost dostávat prezentační systémy přímo od nás.

 

Výběr vhodného produktu

Reklamou žijeme a výběr prezentačních systémů je pro nás zábavou. Pečlivou analýzou Vašich požadavků přesně zjistíme, co potřebujete a nejen, že pro vás prezentační systémy zajistíme, ale dokážeme poradit a povzbudit či usměrnit vaše požadavky. Naší snahou není na vás vydělávat a nacpat vám nejdražší produkty, které nevyužijete. Chceme vám poskytnout přesně to, co potřebujete a co pomůže prezetnovat vaši společnost. Je naším zájmem poskytovat výrobky s ideálním poměrem kvality a ceny.

Na našich zákaznících nám záleží a proto se snažíme plnit všechna vaše očekávání. Nedivte se tedy, že vás po zadání objednávky naši zaměstnanci kontaktují a pečlivě zjistí všechny detaily. Chceme si být jistí, že dodaný produkt bude odpovídat vašim požadavkům a představám.

Reklama nás baví a proto hledáme nové způsoby firemní prezentace. I reklamních předmětů je nepřeberné množství a my Vám chceme nabídnout krásné, kvalitní a originální produkty za rozumné ceny. Právě z tohoto důvodu vyhledáváme a vyjednáváme s menšími dodavateli, jejichž výrobky budou předčit vaše očekávání.

 

Zajištění grafických návrhů a potisku prezentačních systémů

Tým grafiků a marketingových specialistů firmy Pevnina má bohaté zušenosti s grafickými návrhy pro prezentační systémy. Dáváme vám tím jistotu, že na vašich roll upech nebo prezentačních stěnách bude vše, co je potřeba, ale nebudou přetékat informacemi, které "divák" nedokáže vstřebat.

Grafické zpracování bude odpovídat všem potřebám prezentace. Grafici ví, jak bude výsledek vypadat a působit. Ví, že na banner nedostanou zářivé efekty, které znáte z obrazovek svých monitorů. Znají jejich vlastnosti a dokážou jich využít. 
Máte nějaký nápad a nevíte, zda bude možné jej zrealizovat? Díky velmi úzké spolupráci s firmou Royal Press, která "náplně" vyrábí můžeme naše nápady vyzkoušet a ihned poznáme, zda jsou použitelné.

Reklamní tiskařské studio Royal Press má s potiskem bannerů do reklamních systémů zkušenosti. Dokáží naplnit Váš roll up velmi rychle a kvalitně. Znají všechny typy systémů a dokáží předvést a naučit, jak s nimi manipulovat a jak o ně pečovat. Nabízíme i možnost změnit náplň, pokud Vás přestane bavit nebo se některé informace změní. Nemusíte proto kupovat nový mechanismus, stačí jen natisknout nový banner a vyměnit jej.

 

Poznejte naše produkty

Jestliže jste naše systémy nikdy neviděli a nedokážete si představit jak fungují, je možné dohodnout se na setkání, na kterém Vám předvedeme naše systémy a vy si vše můžete detailně prohlédnout.
Běžnou praxí při předání zakázky je zaškolení a podání informací o montáži a demontáži všech systémů. V případě zájmu zajistíme i kompletní služby včetně montáže a demontáže přímo na místě Vaší prezentace.

Vždy se snažíme podat Vám maximální množství informací. Pokud se však stane, že něco nevíme, zjistíme potřebné informace přímo u výrobce a osobně vyzkoušíme. Pokud potřebujete zjistit jak systém funguje nebo jak přesně něco vypadá - vyzkoušíme to za Vás, bez nutnosti závazné objednávky. Máte tak jistotu že informace, které vám podáváme opravdu fungují. 

 

 

zákaznická linka:
od 9:00–18:00

+420 603 154 394
SKLAD a VÝROBA
(Osobní odběr po
tel. domluvě)

Prezza s.r.o.
nám. Krále Jiřího
679 72 Kunštát

IČ: 07542798

Komplexní řešení prezentačních systémů a reklamních předmětů...

Sídlo:

Prezza s.r.o.
Nové sady 2
602 00, Brno

IČ: 07542798
DIČ: CZ07542798

napište nám

e-mail/ telefon *

 

Vaše osobní údaje nezveřejňujeme a nedáváme je k dispozici, využíváme je pouze pro vaši identifikaci v rámci interních procesů.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné, bez nich se vaše zpráva neodešle.

Doporučujeme